Dostawa i płatność

Dostawa i płatność 

Jak pakujemy przesyłki (Bezpieczeństwo przesyłki)

Duża część sprzedawanych przez nas produktów to produkty, które w transporcie bardzo łatwo jest uszkodzić, stłuc lub zmiażdżyć. Przykładamy dużą wagę do ich bezpiecznego zapakowania, aby dotarły do Ciebie w stanie idealnym. Używamy do tego celu grubych kartonów, folii bąbelkowej, styropianu i miękkich wypełniaczy.

Bardzo staramy się, aby przesyłka do Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, odmów przyjęcia towaru i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz, wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.

 

Kiedy otrzymam zamówione produkty (Dostawa)

Staramy się, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, zwykle trwa to nie dłużej niż 2-3 dni od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 7-14 dni od momentu złożenia zamówienia. Informację o planowanym czasie realizacji Twojego zamówienia otrzymasz po złożeniu zamówienia.

Nie wszystkie produkty, które oferujemy w naszym sklepie online są dostępne w naszym magazynie w takiej ilości jak potrzebujesz, ponieważ produkty wykonywane są ręcznie potrzebujemy na to nieco czasu. Wydłuża to czasami proces zamówienia o kilka dodatkowych dni. Jeśli spotkają nas jakieś trudności i nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w zadeklarowanym czasie, skontaktujemy się z Tobą.


Pamiętaj! Wszystkie produkty pakujemy bezpiecznie (używamy folii bąbelkowej, styropianu i miękkich wypełniaczy), jeśli jednak przesyłka wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, odmów przyjęcia towaru i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera.

 

Jak mogę zapłacić (Płatność)

W naszym sklepie online możesz zapłacić na trzy sposoby: 

 • - przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą/kredytową, zapłacisz już w momencie zamawiania produktów.
 • - przelewem tradycyjnym na nasze konto - odbiorca: DOBRYNABYTEK.PL, nr konta mBank: 24 1140 2004 0000 3202 7603 3897
 • - za pobraniem, zapłacisz kurierowi/listonoszowi w momencie odbioru przesyłki

  Bez względu na wybrany sposób zapłaty, nie będziesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.


Współpracujemy z agentem rozliczeniowym Transferuj.pl, który umożliwia dokonanie płatności kartami (Visa, MasterCard), poprzez konto PayPal oraz szybkimi przelewami z większości banków (m.in. mBank, MultiBank, Inteligo, Bank Zachodni WBK, iPKO, AliorSync, Nordea, PeKaO).

 

 Sposoby i koszt dostawy

Za pośrednictwem Poczty Polskiej

 • 17,50 zł - Paczka48
 • 20,00 zł - Paczka24 
 • 25,00 zł - Paczka48 Przesyłka Pobraniowa (płatność przy odbiorze)

 

Za pośrednictwem InPost Paczkomaty24

 • 12,00 zł - przesyłka do paczkomatu InPost Paczkomaty24

 

Za pośrednictwem przesyłek kurierskich GLS

 • 20,00 zł - przesyłka kurierska 

 

Odbiór osobisty - możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

 • 0,00 zł - odbiór osobisty w Olsztynie 
 •  

  Uwaga - do zakupów powyżej 300 zł - przesyłka GRATIS (tylko przedpłata - nie dotyczy przesyłki pobraniowej)