Zamówienia i zwroty

Dostawa następuje na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu.

Zaleca się, aby Klient w miarę możliwości dokonał sprawdzenia stanu towaru po dostarczeniu przesyłki i w obecności przedstawiciela podmiotu realizującego dostawę (kurier, listonosz).

 

Dostawy są realizowane poprzez firmę kurierską GLS, Pocztę Polską oraz Paczkomaty24 InPost. Wysyłka towaru następuje niezwłocznie po otrzymaniu i potwierdzeniu zamówienia przez sklep www.dekoromania.pl i jest realizowana w ciągu 48 godzin, w dni robocze.

W niektórych przypadkach dostawa może wynosić do 14 dni. W takich przypadkach Klient jest informowany o tym przy potwierdzaniu zamówienia przez Sklep.

Czas realizacji zamówień indywidualnych ustalany jest oddzielnie.

Zamówienia realizowane są w dni robocze od 8:30 – 17:00.

Kupujący jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku.

Zamówienia powyżej kwoty 300 złotych przy płatności przelewem objęte są darmową wysyłką.

 

Jeżeli Sprzedawca nie może spełnić świadczenia z tego powodu, że towar nie jest dostępny, niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia Umowy, zawiadomi o tym Klienta, który podejmie decyzję o dalszych losach złożonego przez niego zamówienia.

 

Jeżeli Sprzedawca nie może wykonać świadczenia o właściwościach indywidualnie zamówionych przez Klienta z powodu przejściowej niemożności jego spełnienia, Sprzedawca może za zgodą Klienta spełnić świadczenie zastępcze, odpowiadające tej samej jakości i przeznaczeniu oraz za tę samą cenę lub wynagrodzenie lub w inny ustalony przez strony sposób.

 

UWAGA: Zastrzegamy, że kolory w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić od tych na zdjęciach (z powodu użytego sprzetu fotograficznego, oświetlenia, parametrów monitora itp).

 

Zwroty

Zgodnie z obowiązującym prawem oraz naszym regulaminem Klienci posiadają prawo do zwrotu zakupionych towarów - po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.

 

Zwroty prosimy kierować na adres:

 

DOBRYNABYTEK.PL

ul. Gen. J. Hallera 3/25

10-693 Olsztyn

 

 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

Adresat: DOBRYNABYTEK.PL z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Gen. J. Hallera 3/25, e-mail: dobrynabytek@gmail.com

 

Ja ........................... niniejszym informuję  o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy......................................

 

Data zawarcia umowy ................

 

Imię i nazwisko  ..........................

 

Adres ..........................................

 

Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

 

Data ............................................